Second hand
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Second hand

Za sve ljude dobre volje :)
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta se lepo danas krčka...

Ići dole 
+3
Dragana
cika Kure
Nicky
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 11:27 pm

danas kuha konzum valcica pohana puretina punjena sa sirom i pohane lignje punjene sirom :K: e kroketi i ajd ja sam složila krastavca salatu sa vrhnjem :K:
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimePon Jun 27, 2011 12:32 am

mi smo doruckovali kajganu sa puuuunnnnoooo sira, pa nekako nikome i nije do rucka.
spremacu nesto za veceru...
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimePon Jun 27, 2011 12:36 am

joj tak sam i ja slagala moj muž obožava kad mu pečem jaje na oko i gore naribam sira, al obično to za večeru mu složim pa ja slinim Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimePon Jun 27, 2011 12:53 am

jebiga, ovo je moja cerka pravila, i ja sela ko prava i jela sa njima... a sir se sve tegli onako...mmmmmmmmmmmm
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimePon Jun 27, 2011 2:18 am

:K:
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 12:19 am

sinoc rostilj. ja pekla. to bilo malo nepredvidjeno...
daklem, imamo 3 svinje u svinjcu, jedna za prodati, jedna za nas, jedna svekrvi... i tako moj muz i majstori mesari trebali da prikolju onu za prodati, medjutim omasili i priklali nasu. tek kada je prestala da se koprca, primetili gresku. jebiga, onda su morali jos jednu da zakolju, jer su kupci bili u dvoristu i cekali. no, sve je ok, dok su oni seckali svinje, ja sam pekla rostilj, tako da smo uzivali u vinu, pivu, mesu, salati...i pecenim krompirima, moja cerka pekla, nekako fantasticno. meni tako krompiri nikada ne uspeju.
samo sam se malo ubila od spricera nokti
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 3:02 am

e ja danas prije sprovoda složila pire a pslej sprovoda salatu i popečke
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 3:03 am

na cijem sprovodu si bila ?
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 3:12 am

od suseda popreko mene umrla žana 60g, jadna i jadan on, prestrašno, ona jadna mčila se več dugo od šećerne bolesti a on jadan dan i noć bio kod nje, pričo nam je kako je plakal i stenjala da ju boli, prste joj odrezali i dalje se usudili nisu jer bi mogla umrjet na stolu, a on jadan čeko da zaspi da može kući tuzan nekad to bilo i u 3 sata u noći, prestrašno.
najgore od svega je kaj ono imaju vikendicu na moru, gorice, lepu kućicu, a nemaju kome ostavit, oću reć nemaju djecu i sad je on osto sam, a familija užas živi
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 3:46 am

uf, bas strasno... tuzan
Nazad na vrh Ići dole
sab
Admin
sab


Broj poruka : 197
Datum upisa : 15.06.2011
Godina : 43
Lokacija : na pola puta izmedju dva grada

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 8:30 pm

sta da kuvam danas??? dajte predlog...imam piletine i svinjetine,i pun mi je q vec smisljanja sta da skuvam!! nervozan
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 10:08 pm

ja sam strpala svinjske krmenadle u kesu, zacinila sa svim mogucim zacinima i stavila u rernu. neka se pece. i napravim salatu od paradajza i dosta.
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimePet Jul 01, 2011 9:39 pm

ja juće pekla francurski krumpir i mi se ugutili, barem mama ja i muž Very Happy
to ti je ono u vatrostalnu zdelu ubaciš na kriške nrezani kuhani krumpir, red narezanih kuhanih jaja i red narezanih kobasica :K: malo začina pa još jednom red krumpira, red jaja i red kobasa i na kraju začini ja obićno stavim so, papar i vegetu i završim sa puno vrhnja, volim da bude sočno, to zapečem i :K:
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimePet Jul 01, 2011 10:25 pm

tako sta se kod nas zove musaka...
i svi to obozavamo :K:
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeSub Jul 02, 2011 10:01 am

fino daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeSub Jul 02, 2011 10:03 am

e ukucaj u coolinariku 5 minutni kolač, veli moja seka da ga slaže klincima za doručak
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 05, 2011 2:41 am

danas pasulj...mljac :K:
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 05, 2011 7:47 pm

ja sam obečala danas picu, al sutra bi baš i ja mogla graheka :K: sam si moram zapisati jer kak sam smotana bum zabila Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 05, 2011 9:15 pm

danas testo sa kupusom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeSre Jul 06, 2011 1:40 am

ja sam napokon ispekla picu i ostao je samo jedan komadićak al poznavajući mog muža Very Happy ne za dugo valcica
Nazad na vrh Ići dole
sab
Admin
sab


Broj poruka : 197
Datum upisa : 15.06.2011
Godina : 43
Lokacija : na pola puta izmedju dva grada

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeSub Jul 09, 2011 7:52 pm

rostilj...deca ce peci,kako ce ispasti,javljam Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeSub Jul 09, 2011 8:31 pm

joj da barem danas neko mesto mene oče kuhati Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 10, 2011 9:54 am

sab, kako ispalo ?
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 10, 2011 10:19 pm

ja danas torteline sa šunkom samo ubacim u vrelu vodicu, i podgrijem brzo i fino umak od parmezana i tadaaaaaaaaaaaaaaaaa laught ručak gotov, aman nisam caknut da nakuhavam po ovoj vručini
Nazad na vrh Ići dole
Dragana
Admin
Dragana


Broj poruka : 260
Datum upisa : 11.06.2011
Godina : 44

Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitimeSub Jul 23, 2011 8:21 pm

mi danas kod sveki na rucak yes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta se lepo danas krčka...   Sta se lepo danas krčka... - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta se lepo danas krčka...
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Second hand :: Razno :: Kuhinja-
Skoči na: