Second hand
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Second hand

Za sve ljude dobre volje :)
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prijava kucnih ljubimaca

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 9:33 pm

Prijava kucnih ljubimaca Th_smiley_puppy_petting
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimePet Jun 24, 2011 1:46 am

i ja imam kucu...tj, kuco je od mog najmladjeg sina. njega najvise slusa. to neki obican pas, ali mnogo pametan. zove se Čupko Very Happy imamo njegove slike, pa cu postaviti
Nazad na vrh Ići dole
cika Kure
Admin
cika Kure


Broj poruka : 1041
Datum upisa : 11.06.2011
Godina : 52

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimePet Jun 24, 2011 2:03 am

Prijava kucnih ljubimaca 2011-06-24-145328

Evo nasih ljubimaca da
Nazad na vrh Ići dole
https://secondhand.serbianforum.info
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimePet Jun 24, 2011 2:26 am

e, ja imam isti takav fon u salonu osmeh

bas lepe ribice. i moji hoce, a ja im nedam. poznavajuci ih, samo cu ja voditi racuna o njima, a ja sam lenja...
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimePet Jun 24, 2011 5:20 am

e pa ribice su ti namjanja briga, kupiš fino bazen, kamenčiće i neku travu, filter imaš neki najjeftiniji koji je i za zrak i za vodu i ako treba grijać, jednommjesečno malo im dodaš samo tih nekih vitamina i za vodu neko sretstvo za omekšavanje, jednom na dan malo hrane i samo dolevaš vode jer hlapi, a pranje akvarija, ja to radim jednom godišnje
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimePet Jun 24, 2011 5:23 am

e a ja zabila upisati, dakle imam ribice, trenutno samo 2 gupija, 2 neonke i jednog čistaća.
imam ninficu Piki ili Pigi kak nam dođe a nismo ni za spol sigurni jer sam sesa kolegicom mjenjala ja njoj dva zločesta tj lili i kokoja koji su tigrice (e to nikad nemojte ako nemate čelične žifce jer su užas glasni i svadljivi osim ako ne uzmete samo 1)
i imamo 2 zamorca, tj dvije curice debelu i zločestu Lunu i pitomu i dragu njenu seku Šapicu i trenutno od kolegice na čuvanju muškog Čokija :)
2 mala majmunčeta i gorilu osmeh a dole mama ima 3 jazavčara različita
Nazad na vrh Ići dole
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimePet Jun 24, 2011 11:27 pm

Imamo papagaja (zove se Poli,kao iz crtanog filma Pepa prase laught )
Kupio svekar Ogiju.

A kad mu kupio papagaja,kupio mu jos i par ukrasnih kokica,petla i kokosku boze
Majko mila,taj petao je pocinjao od 02:30 da kukurice i to preglasno i tako na svakih sat vremena.
Posle tri dana su kokice poklonjene,ne moram da vam kazem koliku sam galamu podigla pa su morali brze bolje da ih se rese nokti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimeSub Jun 25, 2011 6:20 am

laught to ko kod nas pevec, ali veeliki ono pravi muškarčina, izdržo je samo jedan dan jer kad sam ja došla kokicama po jaja on me štrukno za rit i mam je završil na tanjuru ili kod nekog drugo, nez al znam da ga više nije bilo
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimeSub Jun 25, 2011 6:33 am

Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimeSub Jun 25, 2011 6:51 am

pevce i purane ja mrzim
Nazad na vrh Ići dole
sab
Admin
sab


Broj poruka : 197
Datum upisa : 15.06.2011
Godina : 44
Lokacija : na pola puta izmedju dva grada

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimeNed Jul 03, 2011 7:21 am

ja imam 6 kuca,jedan je izvorno moj,ostali su lutalice koje sam udomila i imam jednu ludu macu. do neki dan sam imala dve,ali je neko uzeo mog macana ... tuzan

inace,zovu se:reksi(sarplaninac),belka,crnjo,cupko,zuco stari i zuco mladi(sve DODZ-ovi) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimePon Jul 04, 2011 12:39 am

mislim da je ta rasa najbolja...DODZ Very Happy

i nas Cupko je te rase i skroz je super. neko mu povredio nogu, ko zna kuda luta nocom...i lezi na terasi, gleda nas tuzno i lize nogu...2-3 dana i ozdravice
Nazad na vrh Ići dole
cika Kure
Admin
cika Kure


Broj poruka : 1041
Datum upisa : 11.06.2011
Godina : 52

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimeSub Avg 13, 2011 10:56 pm

Bubica
Prijava kucnih ljubimaca 2011-08-14-114449
Prijava kucnih ljubimaca 2011-08-14-114511
Nazad na vrh Ići dole
https://secondhand.serbianforum.info
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimeČet Avg 18, 2011 8:33 pm

mastanje takvog samo skroz belog 2 mjeseca starog imaju i moji susedi, presladak je

Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimeČet Avg 18, 2011 8:54 pm

piki ili pigi Very Happy
Prijava kucnih ljubimaca P3250030
i curice, šapica i luna ;)
Prijava kucnih ljubimaca P3280034
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimeSre Avg 24, 2011 8:26 am

ja odjavljujem mog kucnog ljubimca tuzan
nocas isao u kurvanje, bila kucaljka, i auto ga zgazio...moj mali sin je neutesan... tuzan
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimeČet Avg 25, 2011 2:52 am

tuzan ajme baš mi žao, jel oš papigu, moja bu uskoro letela kroz prozor, neznam koji joj je danas i ovih dana sam viče sve glasnije i glasnije a ima i jesti i piti
Nazad na vrh Ići dole
cika Kure
Admin
cika Kure


Broj poruka : 1041
Datum upisa : 11.06.2011
Godina : 52

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimeČet Avg 25, 2011 3:01 am

Oce se seksati ko i Bobicin kucov... Cuvaj je dobro. Tako je i Nickyn Perica otisao i ... eto nema ga vec 4-5 godina ne znam

Bobice poljubac
Nazad na vrh Ići dole
https://secondhand.serbianforum.info
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimePet Avg 26, 2011 12:45 am

a najgore mi sto mi muz rekao, vidis, tako prolaze oni koji idu u kurvanje Shocked
otkud njemu da se ja kurvam ne znam
Nazad na vrh Ići dole
cika Kure
Admin
cika Kure


Broj poruka : 1041
Datum upisa : 11.06.2011
Godina : 52

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimePet Avg 26, 2011 12:58 am

Bogami tu nisu cista posla kad ti on to tako reko Shocked ne znam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://secondhand.serbianforum.info
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitimeUto Sep 06, 2011 5:22 am

valcica
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijava kucnih ljubimaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava kucnih ljubimaca   Prijava kucnih ljubimaca Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijava kucnih ljubimaca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Second hand :: Razno :: Kucni ljubimci-
Skoči na: