Second hand
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Second hand

Za sve ljude dobre volje :)
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Preporucite knjigu...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Preporucite knjigu... Empty
PočaljiNaslov: Preporucite knjigu...   Preporucite knjigu... Icon_minitimeSub Jun 25, 2011 8:55 pm

Ja trenutno,po drugi put,citam Doroti Kumson - "Laku noc,lepotice"

Knjiga me je tako dirnula prvog puta (i sad opet iste emocije) srcoliki
Preporucujem je svim zenama,majkama...obavezno.



Preporucite knjigu... K1i300v3r1183_laku_noc_lepotice_delfi_knjizare


Nova Kumalisi pristala je pre osam godina da rodi dete za Mala i Stefani Vejken. Kada joj je trudnoća poodmakla, bračni par se predomislio i odustao od plana ostavljajući je trudnu, samu i preplašenu.

Pre osam godina Stefani se potpuno oduševljavala mišlju da postane majka, sve dok nije pronašla Malovu poruku Novi, u kojoj je pisalo: „Laku noć, lepotice!“

Uplašena zbog mogućnosti da izgubi muža koji se, smatrala je, i suviše vezao za svoju najbolju prijateljicu, Stefani od njega traži da prekine sve veze sa Novom i njihovim nerođenim detetom. Posle osam godina Nova brižno iščekuje da se njen sin Leo probudi iz kome, dok Stefani, koja nema dece, očajnički pokušava da spase svoj ugroženi brak. Mada vode sasvim različite živote, dve žene su povezane nitima koje ih zauvek spajaju.
Nazad na vrh Ići dole
sab
Admin
sab


Broj poruka : 197
Datum upisa : 15.06.2011
Godina : 44
Lokacija : na pola puta izmedju dva grada

Preporucite knjigu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporucite knjigu...   Preporucite knjigu... Icon_minitimeSub Jun 25, 2011 9:00 pm

odlicno niky,uzecu je iz biblioteke.. trenutno citam kraljevsku krv, yes ...pocetak je ok,videcemo posle...neki dan zavrsila Otac nepoznat i knjiga me odusevila..
Nazad na vrh Ići dole
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Preporucite knjigu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporucite knjigu...   Preporucite knjigu... Icon_minitimeSub Jun 25, 2011 9:05 pm

Informisacu se o knjigama koje si spomenula,mozda i meni dobro legnu,ne znam sta posle ove da citam,taman ove da imam u vidu da



Ja sam uz ovu gore vise puta pustila suzu i prekidala citanje,mnogo me dirnula tuzan
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Preporucite knjigu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporucite knjigu...   Preporucite knjigu... Icon_minitimeSub Jun 25, 2011 9:08 pm

meni se cini da sam kraljevsku krv citala. poznat mi naslov.
ja volim neke detektivske knjige, da mi drze paznju.i da su napete do samog kraja.
nedavno sam otkrila Dzeki Kolins, sestru od one Aleksis iz Dinastije Very Happy i skroz mi je ok. zadubila sam se u knjigu, nisam je mogla ostaviti. sada sam i drugu od nje procitala. Sanse i Laki. neznam jel imaju jos koju u biblioteci ne znam

Nazad na vrh Ići dole
sab
Admin
sab


Broj poruka : 197
Datum upisa : 15.06.2011
Godina : 44
Lokacija : na pola puta izmedju dva grada

Preporucite knjigu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporucite knjigu...   Preporucite knjigu... Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 8:54 am

sad imam dve na repertoaru,jedrenje i letnjikovac,i ne znam koju da pocnem prvu?!? razmislja
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Preporucite knjigu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporucite knjigu...   Preporucite knjigu... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Preporucite knjigu...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Second hand :: Razbibriga.......gore briga, dole...
 :: Knjizevnost
-
Skoči na: