Second hand
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Second hand

Za sve ljude dobre volje :)
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pije li se sta?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Pije li se sta? Empty
PočaljiNaslov: Pije li se sta?   Pije li se sta? Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 6:30 am

Ja upravo drmnula viski Shocked Very Happy
Ponestalo piva ne znam laught
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Pije li se sta? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pije li se sta?   Pije li se sta? Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 7:52 am

Shocked ideš, ja nebi mogla, nisam baš nikad ga voljela, od žstice samo votka, đin, tekila ono prozirna pića i ne slatka i večinom sa sokom ili red bulom

bambusa volim bjelo vino nikako i evo u zadnje vrijeme pivo, ali samo ono od hmelja, ova nova sa naranđom, limunom i ostalim vočima su mi bljak, il pijem pivo il sok a zajedno mi je fuj
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Pije li se sta? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pije li se sta?   Pije li se sta? Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 8:23 am

ja volim pivo, vino (belo) mada se ne gadim ni na crno, obozavam pelinkovac ( gorki list ) drmnem katkad i rakijicu...ma u stvari, ne gadim se ja na nista. sta ima pijem.
Nazad na vrh Ići dole
sab
Admin
sab


Broj poruka : 197
Datum upisa : 15.06.2011
Godina : 44
Lokacija : na pola puta izmedju dva grada

Pije li se sta? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pije li se sta?   Pije li se sta? Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 8:31 pm

kad su neke opustencije,popijem spricer,a ovako locem vodu,u nenormalnim kolicinama
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Pije li se sta? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pije li se sta?   Pije li se sta? Icon_minitimeNed Avg 21, 2011 6:47 am

sinoc sam bila pivo sa limunom. e, mogu da vam kazem, extra je. kupila sam i jelen i lav i lav twist je bolji. ma super prija... drink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pije li se sta? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pije li se sta?   Pije li se sta? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pije li se sta?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Second hand :: Razno :: Kuhinja-
Skoči na: