Second hand
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Second hand

Za sve ljude dobre volje :)
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Deca i sport

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
cika Kure
Admin
cika Kure


Broj poruka : 1041
Datum upisa : 11.06.2011
Godina : 52

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeNed Jun 19, 2011 9:00 pm

Sta vam klinci treniraju? Kako im ide?
Svako iskustvo je dobrodoslo hvala

Evo da ja pocnem. Moji su trenirali svasta zivo. Od dzudoa, tekvondoa, kosarke, odbojke pa evo sad do atletike.
Iskustva su bila razlicita, ali je interesantno da su vise odusevljeni sad atletikom nego ikad ranije ovim sportovima sa loptom, dosta igranja i slicno.
Mene iznenadjuju iz dana u dan. Recimo Ivana je u proslu sredu imala folklor u skoli dva sata, a onda peske isla na trening pa tamo jos dva sata trcala, skakala i ostalo... a svi znate da je bucka po konstituciji Very Happy
Sin je jednom prilikom izjavio da nikad nije bio toliko umoran, ali i da se nikad nije zadovoljnije osecao...
Deo tajne lezi u samom klubu i treneru. Trener je profesor u penziji Bole Pejkic, prava legenda od coveka. To se mora prisustvovati i gledati da bi se poverovalo s kojom paznjom i opcinjenoscu ga klinci slusaju. Ume covek da ih motivise, da im da elana, volje, saveta...
Druga dobra stvar je sto treniraju uz vec uspesne atleticare AK Ruma. Sa njima rade zagrevanje, a pored njih kasnije i ostatak treninga.
Mozete misliti kakav je osecaj kad trenirate uz nekoga ko recimo ucestvuje na evropskim sampionatima u atletici. Jedan od njih je bacac diska Milos Markovic, momak od preko 2 metra visine, kao od brega odvaljen... Klinci ga gledaju kao supermena
Nije ni cudo sto svakom treningu prisustvuje bar po trideset malisana, a isto tako kad se desi da pada kisa i da dodje samo par njih trener odrzi kompletan trening u sali. To se dva puta desilo sa mojim klincima.
Trener odrzao kompletne treninge samo za njih dvoje
Nazad na vrh Ići dole
https://secondhand.serbianforum.info
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 9:52 am

Bravo,svaka cast bravo


Moj je jos mali za sport,ali ovako sam ja (davno) isplanirala...


Kad podje u skolu,odmah ga dajem da trenira kosarku negde i to zestoko,ujedno da nauci engleski dobro.E kad zavrsi osnovnu skolu,dajem ga sestri (njen predlog)da tamo ide u srednju.On i dalje trenira kosarku i odlican je,tako da igra za skolski tim,dobija stipendiju za koledz,tamo ga neke face primete- i on zaigra u NBA,pa Bog da nas sve vidi nokti laught


Pametna sam,zar ne bravoja laught
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:02 am

plan ti je super...ali sto bas kosarka ? zbog NBA ?
Nazad na vrh Ići dole
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:04 am

Aha,pa saljem ga u Ameriku da (pusti snovi,ko da bi ja mogla da se odvojim od njega srcoliki )
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:05 am

Kod nas Gabi ide evo završila 5g. u mini mažoretkinjama i od jeseni kreće u mlađe juniorke a uz to ide na izviđače i u sklopu škole na lutkarsko dramsku sekciju

Dok Mihaela ona ide u vrtićku ritmiku i jako sam zadovoljna za sad a šta će kad krene u školu bumo vidli, puštam njima jedino nisam za sportove loptom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:06 am

Nicky ::
Aha,pa saljem ga u Ameriku da (pusti snovi,ko da bi ja mogla da se odvojim od njega srcoliki )

pa ides i ti sa njim Very Happy

valci, bravo za tvoje cure, prave su damice girl
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:10 am

poljubac hvala ti draga poljubac
Nazad na vrh Ići dole
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:12 am

BOBI-BO ::
Nicky ::
Aha,pa saljem ga u Ameriku da (pusti snovi,ko da bi ja mogla da se odvojim od njega srcoliki )

pa ides i ti sa njim Very Happy




yes Taman da ulofim nekog crnca,to mi vazda bila zelja mastanje vruce Very Happy


Valcice bravo
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:15 am

laught ideš, kaj stvarno ti bi crnca da navataš, coool, a znaš ti kaj valja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:19 am

Znam,znam da

Al nije zbog one price sto prati crnce nokti laught
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:22 am

i ja bi crnca. i to bas zbog one price koja ih prati bobica
Nazad na vrh Ići dole
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:24 am

E,bas mi cudno to od tebe,nikad ne bih rekla ruga laught
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:26 am

zvizduk

a sto bi ga ti ? aj da cujem ?
Nazad na vrh Ići dole
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:29 am

Egzotika,bolan! nokti (Nije zbog "onoga" kakodane laught )
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:32 am

laught laught laught
egzotika, romantika i tako to ? a bre, sta se femkas tu, pa sve smo odrasle i znamo sta crnci imaju... loveshower
Nazad na vrh Ići dole
cika Kure
Admin
cika Kure


Broj poruka : 1041
Datum upisa : 11.06.2011
Godina : 52

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:56 am

laught laught laught
Nazad na vrh Ići dole
https://secondhand.serbianforum.info
sab
Admin
sab


Broj poruka : 197
Datum upisa : 15.06.2011
Godina : 44
Lokacija : na pola puta izmedju dva grada

Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitimeSub Jul 02, 2011 7:29 pm

i ja bih crnca,ako me neko pita cool


inace, moji klinci treniraju kosarku i rastko je podosta hvaljen od profesora krste,tj. trenera loveshower ...i,imam podjednako pametne zelje ,bas kao i nicky Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Deca i sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Deca i sport   Deca i sport Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Deca i sport
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Second hand :: Razbibriga.......gore briga, dole...
 :: Sport
-
Skoči na: