Second hand
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Second hand

Za sve ljude dobre volje :)
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pratite li koju seriju?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Pratite li koju seriju? Empty
PočaljiNaslov: Pratite li koju seriju?   Pratite li koju seriju? Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 10:35 am

Ja upravo saznala da veceras krece True blood cetvrta sezona,bas sam se obradovala yes bravo

Valcice,koliko se secam i ti si pratila seriju razmislja


Pratite li koju seriju? 156jd



Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Pratite li koju seriju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pratite li koju seriju?   Pratite li koju seriju? Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 11:25 pm

je ja sam ih pratila al negdi u 3 sezoni ili čak krajem druge mi dopizdili, ovaj samo o drogi tj krvi vampirskoj, ovaj pa peder o romantici, ova pa jel bi bila sa njim il nebi, pa ipak bi decu, ovaj ovu malo bi malo nebi, ma mislim da su počeli malo pretjerivati a zaboravili su zlatno pravilo da je nekad manje više, a i sad da me ubiješ zabila sam i na kojoj sam seriji a bome i sezoni Very Happy
ima dobrih još serija al mi ni jedna ne pada na pamet, nekako su me pustile ove godine, lani po ljeti kad sam bila u komi samo sam to i gledala, ništa drugo nije za mene postojalao, sad ih se klonim da opet ne padnem
Nazad na vrh Ići dole
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Pratite li koju seriju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pratite li koju seriju?   Pratite li koju seriju? Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 11:32 pm

Joj,Valcice,pa meni nijednog trena nije presela serija Shocked
Ja sam svaku sezonu,svaku epizodu sa istom paznjom ispratila,jedva sam cekala svaku narednu i sad sam sva uzbudjena zbog novih epizoda,mnogo mi se svidja serija,jedna od najdrazih loveshower

A mnogo mi se svidja i Eric Very Happy (jeste da je plavusan a ja takve ne volim,al ovog bi macana :K: laught )

Pratite li koju seriju? Eric-true-blood-7574142-433-612



A od drugih serija,od srca bih svima preporucila Spartacusa (obe sezone)
Stvarno sam odusevljena bravo
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Pratite li koju seriju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pratite li koju seriju?   Pratite li koju seriju? Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 11:43 pm

mislim da je kod mene to povezano sa deprom mojom tak da valjda zato, al i ja kad sam pratila nikakd a se dočekam sljedeće
Nazad na vrh Ići dole
Nicky
Admin
Nicky


Broj poruka : 376
Datum upisa : 13.06.2011
Godina : 44

Pratite li koju seriju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pratite li koju seriju?   Pratite li koju seriju? Icon_minitimeČet Avg 18, 2011 10:57 am

I dalje pratim True blood,ali samo jednom nedeljno ide,pa moram da budem strpljiva tuzan

Odgledala Game of thrones (davno procitala sve delove koji su do sada izasla)i svidja mi se,sad cekam drugu sezonu...bice tek Aprila Rolling Eyes

Skidam sad The borgias,mislim da obecava da



Pratite li koju seriju? The-borgias-showtime-poster-550x739
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Pratite li koju seriju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pratite li koju seriju?   Pratite li koju seriju? Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 9:02 pm

e i ja cu poceti da pratim neku serju...ko prava domacica. samo neznam koju... ne znam
Nazad na vrh Ići dole
cika Kure
Admin
cika Kure


Broj poruka : 1041
Datum upisa : 11.06.2011
Godina : 52

Pratite li koju seriju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pratite li koju seriju?   Pratite li koju seriju? Icon_minitimePon Sep 05, 2011 4:05 am

Moze Vruc vetar, za Otpisane si ovaj put zakasnila Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://secondhand.serbianforum.info
BOBI-BO

BOBI-BO


Broj poruka : 840
Datum upisa : 16.06.2011

Pratite li koju seriju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pratite li koju seriju?   Pratite li koju seriju? Icon_minitimePon Sep 05, 2011 5:33 am

ja bi neku srceparajucu. znas onu scenu, da sedim u kucnoj haljini, vikleri na glavi i drzim maramicu u ruci dok je gledam laught
samo, kucnu haljinu nema, kosa mi kratka i ne placem nikad, cak ni na sahranama...jebem li ga kako da se uklopim u stereotipe ?
Nazad na vrh Ići dole
valci
Admin
valci


Broj poruka : 621
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 46
Lokacija : tamo negdje nit vriti nit mimo nje

Pratite li koju seriju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pratite li koju seriju?   Pratite li koju seriju? Icon_minitimeUto Sep 06, 2011 5:39 am

laught jesi dobra
ja sad si pomalo skidam smallville, malo malo pa naletim na neku i žao mi kaj sam prestala pratit, e sad si skinem po cijelu sezonu pa kad zasjenem ne skidam se po 3-4 sata Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pratite li koju seriju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pratite li koju seriju?   Pratite li koju seriju? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pratite li koju seriju?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Second hand :: Razbibriga.......gore briga, dole...
 :: TV
-
Skoči na: